Usługi

Jako prężnie rozwijająca się firma wiemy, że nasz sukces zbudowany jest na zadowoleniu oraz satysfakcji klienta. Prosimy, poświęć chwilę, aby przejść przez podstrony naszej witryny i dowiedzieć się więcej o usługach jakie mamy okazję wykonywać dla Ciebie.

 

 

TRANSPORT 

Świadczymy usługi transportu jachtów, aby od początku do końca przypilnować Twoje zamówienie dbając o każdy szczegół transakcji. Zamów jacht już dziś i odbierz go zwodowanego w swojej marinie :)

 

 

 

LEASING  

Oferujemy najkorzystniejsze długoterminowe finansowanie jachtów motorowych. Załatwiamy wszelkie formalności i papierkologię. Zaufaj naszemu doświadczeniu. 

 

 

REJESTRACJA  

Pomagamy zarejestrować motorówkę, radiotelefon VHF - wszystko dopasowane do warunków, specyfikacji jachtu oraz skomplikowanych przepisów miejscowych.

 

 

SERWIS  

Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym wykonującym usługi na gwarancji jak i poza nią. Oferujemy naprawy szkutnicze, elektryczne, mechaniczne oraz estetyczne.

  

 

ZIMOWANIE  

Przezimuj swój jacht pod okiem specjalistów, którzy dopilnują, aby mrozy i niekorzystna temperatura nie uszkodziła struktury i mechanizmów w Twoim jachcie.

 

 

GWARANCJA  

Na wszystkie sprzedawane przez nas jachty motorowe oraz silniki zaburtowe i stacjonarne przysługuje Ci pełna gwarancja producenta - nawet do 5 lat! 

 

 

SPRZEDAŻ JACHTÓW UŻYWANYCH  

Chcesz sprzedać swój jacht motorowy, ale nie chcesz, aby trafił w złe ręce? Posiadamy bazę swoich klientów oraz kursantów - każdy z nich jest potencjalnym, zainteresowanym kupcem Twojej łodzi. Prześlij do nas zapytanie na adres email i zacznijmy współpracę!